dr n. med. Małgorzata Ostrowska
Ekipa , Lekarz Wyprawy

Internista, Nefrolog, Diabetolog.

Mam to szczęście, że w ekipie ludzi związanych z projektem SGGO.pl jest osobowość, którą cenimy, szanujemy i dumnie nazywamy lekarzem wyprawy.

Naszą Panią doktor cechuje profesjonalizm, wnikliwość, kompetencja, stanowczość oraz ogromna wiedza i doświadczenie medyczne.

Małgosia, jest nie tylko "moim" lekarzem, ale po tylu latach opieki, jest też moją przyjaciółką, która pomagała i ratowała mnie nie raz.

Bardzo długo namawiałem i prosiłem, aby "wyszła z cienia" i dołączyła do ekipy SGGO.pl
W końcu zgodziła się, zajmuje przecież wsród nas, jedno z najważniejszych miejsc.

 

 

Imię: *
Telefon: *
E-mail: *
Kontakt:
Tytuł: *
Tekst: *
EN: Our company collects this data to be able to provide services to you. We process this data according to our Privacy Policy. If you consent to our usage of your data, click this checkbox.
PL: Nasza firma gromadzi te dane, aby móc świadczyć ci usługi. Przetwarzamy te dane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystanie twoich danych, kliknij to pole wyboru.
RU: Наша компания собирает эти данные, чтобы иметь возможность предоставлять вам услуги. Мы обрабатываем эти данные в соответствии с нашей политикой конфиденциальности. Если вы даете согласие на использование нами ваших данных, установите этот флажок.